| razzy23 a întrebat:

Hello TPU! Am o rugaminte la voi...maine am cursul festiv la scoala si trebuie sa facem la profesori o cuvantare.eu trebuie sa fac profesoarei de tehnologie.cam ce as putea sa ii spun? Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| adddaa a răspuns:

Ai putea sa-i multumesti in numele tuturor ca v-a invatat tainele obiectului ei, ca ideile sale inedite au facut ora placuta, ca v-ati simtit bine, ca v-a placut obiectul ei (mai dezvolti ce-am zis eu); ceva din suflet, ceva care intr-adevar crezi ca se potriveste si crezi ca ar impresiona-o. Succes happy