| maryamagzzy2012 a întrebat:

Hello TPU
Am si eu o intrebare: in clasa am un coleg de care imi place. Azi s-a jucat cu mine si inca 2 colege. Si a fost super. Oare ma place sau lipsa de ocupatie? thinking
P. S. - el inainte nu vorbea cu minewinking

Răspuns Câştigător
| babyloving a răspuns:

Nu stiu se poate sa te placa dar poate si din lipsa de ocupatie dar cel mai mult cred ca te place. vorbeste cu el. poate iti dai seama.

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

ASta ar insemna ca le lace si pe celalalte 2 colege? laughing
deci NUwinking

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Este cam ciudat...dar nu cred ca te place, mai degraba nu avea ce sa faca sau a fost obligat de cineva sa faca asta.Lucrurile de genul asta nu se intampla dintr-odatawinking.Ar trebui sa mai ai rabdare.winking

| maryamagzzy2012 explică:

Nesuferit sa stii ca celelalte fete adica, cu ele vorbea in trecut.
Multumesc de sfaturi love struck