| Winners10 a întrebat:

Hello TPU!

Care sti cum pot conecta laptopul la netu de pe telefon prin Bluethoot?

Funda big grin

3 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Depinde daca bluethootul tau de la calculator are aceasta functie.Ce model este bluethootul pe care il ai la calculator? Ce model este telefonul?

| Winners10 explică (pentru Mozurov):

Se conecteaza intre ele dar cand sa ma conectez la net imi deschode o fereastra ca pentru conectare la net si imi cere username si parola...si astea cred ca ar fi de la netu de pe tel

| Mozurov a răspuns (pentru Winners10):

Nu,asta iti cere pentru a face conexiune, e o metoda de securitate a bluetoothului.Baga numele tau si o parola (0000 sa zicem) iar apoi va trebui sa bagi parola in telefon.