| Rebeca269 a întrebat:

Hello TPU!
Ce mai faceti?happy Voi ce credeti despre aici copii scence kids? parerea proprie va rog. fara siteurilaughing si ce stiti despre ei?

Răspuns Câştigător
| xFaith a răspuns:

Am avut si eu stilul scene love struck mi-a placut foarte mult stilul scene` happy Ba` chiar ajunsesem sa`mi pun un nume de scene girl day dreaming
In orice caz. este un stil pe care il numesc in a avea stilul propriu. pe care il creezi treptat big grin
Scene kids, sunt mai degraba veseli. se imbraca cat mai colorat si nu au ganduri sinucigase :]
Prin stil, ei ies in evidenta fata de restul lumii... pentru faptul ca au breton, extensii colorate, se imbraca mai diferit, au piercuri, diverse accesorii :]
Eu ma refer acum la scene girls |happy