| RamonaRebecca a întrebat:

Hello, TPU! Deci, o prietenă foarte bună vrea să își facă un vlog ( are 14 ani ) și i-ar trebui ceva idei despre ce să facă, dar fără provocări. Câteva sfaturi, plz? :* Dau fundă

3 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Sa vorbeasca despre momente jenante din viata ei, despre prieteni, 30 lucruri despre ea, sa vorbeasca despre viata la tara/la oras, sa vorbeasca despre facebook...si multe altele

| ValentinnaV a răspuns:

Toata lumea are nevoie de sfaturi..Sa faca un vlog pentru adolescenti. sfaturi despre certuri cu prietenii sau cu parintii..sa ii ajute pe cei care sunt indecisi legat de o anume situatie..Sau sa faca un vlog funny gen 10lucruri sau doza de has..sa faca un vlog cu chestii tipice de care dau toti oamenii si sunt penibile stii gen " Toti mergem la rude ne iubim rudele mai putin cand vine acea matusa super "draguta" pe care o iubim toti si ne strange de obraji si ne ciufuleste ca pe catelul vecinului" laughing

Sper ca te-am ajutat :*

| Adeniy a răspuns:

Sa vorbeasca despre tinerii de azi, scoala, dorinte, momente funny din viata ei, sa spuna lucruri desprea ea, sa discute chestii de pe net, sa incurajeze ca fiecare sa fie cum e el, nu o copie a celorlati, sa spuna anumite principii de urmat. Sunt multe idei.