| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU big grin.
Prietena mea are un vlog putin cunoscut, si pentru inceput ar vrea sa faca ceva provocari [Din capul ei] Dar acele provocari nu sunt chiar atat de geniale...
Idei puppy dog eyes?
Merci anticipat love struck.

Răspuns Câştigător
| ArtisticWorld a răspuns:

Sa manance un mar suspendat de un snur, sa manance ciocolata cu mustar, sa se spele cu zapada pe fata, adica poti sa te gandesti la cele mai trasnite lucruri si sa le pui in aplicare.

9 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Nu,nu vlogul acela tongue.

| Seby90 a răspuns:

Cinnamon challenge.

| GabiiHaș a răspuns (pentru Seby90):

E cumva provocarea cu scortisoarahee hee?

| Seby90 a răspuns (pentru GabiiHaș):

De unde ti-ai dat seama? Cinnamon m-a dat de gol, clar.

| GabiiHaș a răspuns (pentru Seby90):

Imi place engleza smug.

| Seby90 a răspuns (pentru GabiiHaș):

Si ce-ti mai place?

| Maomau a răspuns:

Sa-si puna adresa v-logului aici pe TPU!

| Cameron a răspuns:

Un sfat, daca trebuie sa faceti un vlog, lucrati impreuna, daca face un proiect trebuie bine gandit, asta iti ia un timp mare in fiecare saptamana. Un proiect trebuie sa aiba un subiect bine gandit si bine lucrat, cu niste cuvinte care sa cucereasca lumea, pe facebook poti da mai departe daca aveti prieteni ei pot da mai departe si tot asa. Daca aveti nevoie de ajutor de idei pot sa va ajut prin email sau eu stiu. Bafta cu asta pentru ceva trimite un mesaj privat.

| ProJect14 a răspuns:

Nu prea am iedie de provocari sad, dar sunt curios cine e prietena ta cu vlogul smugsmug cine stie poate ai dau un subscribe big grinbig grin