| Giulia558 a întrebat:

Heei, de curand m-am apucat de un vlog si as vrea niste idei de provocari va rog.

7 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La 0,35 zici ca ai de spus " chestii importante ", la 1, 10 zici ca " altceva nu mai stii ". Chestiile importante erau ca tu esti in cl a 8 a si faci atletism. Ah, si iti mangai parul ca tipa de la bar care cere un cocteil de la primul chelbos intrat. Ba, voi sunteti intr-o dunga? Asta e promovare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei să faci ceva cu vlogul tău, pe care deja l-ai început cam prost, gândește-te la ceva original că-i plin internetul de provocări și q&a...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te provoc sa-ti stergi contul.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Te provoc sa pui o guma de mestecat mentolata intr-o sticla de Cola in public.

| fabyy1998 a răspuns:

Daca te-ai apucat de vlog pentru provocari sau alte aiureli din astea lasate, sunt destui copii retardati care fac chesti asta pentru. ca nu au inspiratie

| Giulia558 explică (pentru fabyy1998):

1. Nu mai vorbi daca nu sti
2. Daca nu iti plac anumite canale nu e nevoi sa-i numesti,, retardati''
3. https://www.youtube.com/channel/UCLMYqrGRRTvcA_Y2QoqtIZg

| fabyy1998 a răspuns (pentru Giulia558):

1.eu ti-am dat un sfat daca vrei asculti sau nu
2.e internetu plin de copii retardati de 8-16 ani care fac chestia asta si iei nu isi dau seama cat sunt de penibili
3. stiu cu ce se mananca youtube-ul am si eu canal
4. daca am trecut peste 1000 de abonati consider ca stiu ceva despre yt si pot sa iti dau un sfat
5. daca vrei sa faci fac ceva original si constructiv din care poa sa invete cineva ceva nu ca sa treaca timpu