| Cduncfujndf a întrebat:

Hello TPU! Sunt singura care are emoții pentru prima zi de liceu? ( clasa a 9 a).

Răspuns Câştigător
| Totenkampf a răspuns:

Nu, niciodată n-ai să fii singura. Orice început e plin de întrebări, frustrări, stări emoționale intense și mult entuziasm.

Bucură-te de perioada asta frumoasă din viață, în care, cu siguranță oricât de rece ai fi, TE VEI ÎNDRĂGOSTI PENTRU PRIMA DATĂ. =)

Și asta ți-o spune cel mai distant și "inatașabil" om din lume, oh, frumos sentiment. =)

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Evident că nu ești singura.

| LPCTSTR a răspuns:

E normal, pastreaza-ti controlul si ratiunea, vei avea nevoie de ele.

| mitzok a răspuns:

Si eu am e ok