| TheJokkerYou a întrebat:

Hello TPU! Vreau cateva pareri de la voi, va rog! Am o prietena, tin enorm la ea, am facut ceva poze mai demult cu ea, m-am gandit ca pune poza ca profil pe facebook, vad ca nu face. Cand a facut poze cu altele, o si pus poza in cateva minute pe profil? ce sa cred? ea zice ca tine la mine, si pune poza pe profil cu alta. Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Este doar o poza de profil, daca nu pune poza in care sunteti amandoi asta este. Poate nu vrea sa te fure alte fetewinking Tine la iubirea dintre voi si poate nu vrea ca vreo "pepita" sa te fure...big grin

| IsabelaIssa a răspuns:

Dar tu ce nevoie ai sa puna poza cu tine la profil? Vrei sa fi ca un trofeu, sau ce? Nu poti impune cuiva ce poze sa isi puna. Ce aiurea ar fi sa ii cer prietenului meu sa ma puna la el la profil sau el mie. nici sa vrea el singur si nu as fi de acord. Invata sa iubesti fara sa fi posesiv, fara sa impui si sa ceri "dovezi de iubire". O sa vezi ca o sa fie mult mai bine.

| MiruD a răspuns:

Ca nu vrea sa puna pozele pe facebook cu tine din mai multe motive.
Ii este rusine cu tine, nu-i merge internetul big grin

| MissAnonimus a răspuns:

Helau! =] Realizezi ca o poza de profil pe ''Facebooki'' e doar o poza de profil, nu-i asa? Nu-ti arata ca tine la tine facand asta, asa ca stai calm amice =] Mda.

| AlexaaZuzuu a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti faci nici macar o grija in privinta asta. Nu conteaza cu cine are poza de profil, cred ca esti putin cam dependent in vederea facebook-ului, dar daca vrei neaparat sa-si puna poza de profil cu tine spune-i