| Borcila_Adrian_1999 a întrebat:

Salut am si eu o problema! Am vorbit cu o fata de pe facebook si ea mi-a zis daca vreau poze goale cu ea eu i-am zis ca da ce baiat ar zice nu, si nu mi-a dat nici o poza a zis daca ii dau eu poze nude am descarcat o poza de pe net si i-am dat-o...Si dupa cateva minute imi da unul mesaj ca cica e de la politie si nu stiu mai ce si o cauta pe fata aia de mult timp, si mi-au spus sa ii ajut si eu am zis da.
Dupa ce i-au dat de urma cica el asa mi-a zis, o zis ca ma lasa in pace.
Dupa 2 zile fata aia imi da iar mesaj,, Ce faci" eu am zis ca bine
m-a intrebat iar daca vreau poze eu am zis,, daca tu vrei" dar iar mi-a zis ca sa ii dau poze, eu i-am zis ca nu.
Iar ala care cica e de la politie sau ceva de genu imi da mesaj ca imi face mandat si numai stiu ce.
Eu cred ca e un haker care se joaca cu mine
Voi ce credeti am facut eu ceva ilegal?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu daca hacker e cuvantul potrivit.
Si cred ca doar se face misto de tine. Zau asa. E nevoie de mai mult pentru a implica politia si astea. Stai tu linistit.

| LoveSleep a răspuns:

Dar tu ești impresarul curv3lor? Dă-i odata block ălea, există poze si video-uri pe redtube destule.

| OldSoul a răspuns:

Isi bate aia joc de tine si tu ca prostul ai crezut.
Acum serios, ce politist intreg la cap crezi ca vorbeste cu tine pe facebook chestii importante?

| Borcila_Adrian_1999 explică (pentru OldSoul):

Dar ce ati zice sa il amenint ca il dau la politie sa vad ce zice?

| Borcila_Adrian_1999 explică (pentru OldSoul):

Sau cand il prind sai scot dinti

| OldSoul a răspuns (pentru Borcila_Adrian_1999):

Spune-i ca ai mers la sectia de care ti-au spus si ai dat declaratia ceruta happy

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cineva chiar are chef de glume si te-a gasit pe tine. Chill si nu te stresa.