| ilika a întrebat:

Hello TPU! vrem sa facem o excursie cu clasa si vreau sa va cer parerea unde sa mergem. adica cu ce sa mergem, la ce hotel etc. si sa fie totul la un pret convenabil
PS: eu stau in iasi

2 răspunsuri:
| marina11 a răspuns:

Eu zic sa merge`ti la durau acolo urmeaza sa merg si eu...2 nopti si am dat 3 mil.da e totul inclus. obiective turistice hotel drum.si a zis sa ne mai luam la noi 3 sute.sau 5 sute.dau eu imi iau 1 mil jumate.:*

| Robeert a răspuns:

O oferta super de tabara este la Bran totul masa inclus si costa doar 7 00lei o saptamana