| anonim_4396 a întrebat:

Hello. trec printr`o perioada grea din viata mea adica pentru restul nu e grea dar eu nu pot sa revin la normal. Deci : sunt trista incontinuu, plang, zic numai tampenii. parca nu mai reusesc sa fiu eu. Imi doresc ce`i mai rau. ceea ce e si mai amuzant e ca sunt constienta de ce zic dar. nu ma mai pot control a. nu ma mai pot ridica. nu mai am forta. Si faza e ca nu eram asa. eu nu prea plangeam. nu`mi faceam probleme. si nu stiu ce naiba am patit si cum sa redevin eu. Un sfat ceva. v-as fi recunoscatoare >big grin

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Ce problema ai de ai ajuns in starea asta? happy

| Meagainsttheworld a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Eu sunt singura problema aici, mereu imi zic sa termin pentru ca am niste parinti minunati, un iubit iubitor, probabil lipsa de maturitate imi lipseste.

| sunshine_4741 a răspuns:

sora mea a fost intr-o stare asemanatoare si a mers la pshiolog iar asta a ajutat-o foarte mult...asta iti recomand si tie

| Meagainsttheworld a răspuns (pentru sunshine_4741):

Da m`am gandit de multe ori la asta. mersi

| NoLimits_6314 a răspuns:

Da,din pacate stiu prin ce treci sad.Pe mine m-a ajutat sa ies din faza asta o prietena, prietena mea cea mai buna pentru ca a stiu sa ma faca sa vad din nou soarele ca sa zicem asa.Incearca sa stai si tu cu prietena ta,poate te ajuta, invit-o la tine peste noapte, o sa va distrati happy

| Meagainsttheworld a răspuns (pentru NoLimits_6314):

Si eu am un prieten foarte bun care imi da toate sfaturile din lume si ma sustine mereu. dar starea asta nu trece asa de repede pentru ca e ca si cancerul din pacate, ma lupt cu mine intr-un fel zilnic, ma rog e cam ciudat ce zic, dar incerc de mult timp sa imi revin si o sa imi iasa pana la urma :p