| raresel a întrebat:

Helloooo^^,vreau sa imi cumpar o tableta grafica in care pot sa desenez si m'ar interesa una in care sa desenez pe tableta si sa se vada(sa nu se vada numai pe pc) si al doilea lucru sa pot lua desene de pe net, schite gen si sa le conturez eu si le modific eu.Imi puteti da un link astfel de tableta.Multumesc pentru ajutor, dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Ronni a răspuns:

Exista doar o singura tableta grafica de acest gen si costa 1000 si ceva de euro (cea mică), una medie e dublu.
Eu iti recomand una simpla pentru ca e aproape același lucru după ce te obisnuiesti cu ea si cea mai mică e €60. Eu am una medie de €180 si este foarte buna si comoda fiindcă e cat dimensiunea ecranului de calculator.
Asta e a mea: http://www.emag.ro/......EF6VDBBBM/

| raresel explică (pentru Ronni):

Si as putea lua un desen de pe net si sa il conturez?

| Ronni a răspuns (pentru raresel):

Da poți, daca știi sa folosesti Photoshop (poți sa inveti pe net cum se face, e ușor)