| brunetteee a întrebat:

Hellp. am si eu o nelamurire, am trecut clasa a 9a si va trebui sa imi iau transferu si sa ma mut la alt liceu, deoarece ma mut in alt oras, si m-am interesat la cateva persoane si mi-au zis ca trebuie sa stau cel putin un semestru si dabea dupa aia pot sa mi-l iau. voi ce parere aveti? pot sa-mi iau transferu de prima data sau trebuie sa astept? multumesc happy

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Din cate imi amintesc de prin liceu fosti colegi care au vrut sa se mute la alte licee pur si simplu si-au luat transferul si-au plecat. O zi buna!

| →Đąy☺ǻnną← a răspuns:

Pai si eu sunt tot de aceeasi parere.
Ar trebui sa faci macar un semestru la liceul unde te-ai inscris si apoi iti poti lua transferul big grin.incearca sa te mai interesezi.
Mult succes`! big hug :*