| tetetedy a întrebat:

Heloo! Cum a fost primul vostru sarut?
Al meu a fost la 14 ani, cu un baiat de 17. Eram in parc cu inca un baiat, nu ma simteam bine si celalalt baiat s- a dus pana la farmacie sa imi ia o pastile. Am ramas doar noi doi. M-a tinea in brate si apoi m-a pupat pe obraz. Dupa am inceput sa ne sarutam, a fost minunat, pentru ca eram topita dupa el. Cand a venit si celalalt baiat, mai vorbea cu el, dupa se mai intoarcea spre mine si m-a saruta. Cand sa plec, m-a tras peste el si m-a tinut in brate si m-a sarutat.A fost mult mai bine decat ma asteptam
La voi cum a fost?
Funda!

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Prima noapte de amor pe cand?

| Xdreaper21 a răspuns:

Al meu a fost la 15 ani la liceeu dupa ore cu cea mai frumoasa fata din clasa
Dupa acea zi nu mi-a mai vorbit(hello darkness my old friend)