| roxanaroxyrox a întrebat:

Helooo!

Vraeu sa imi spuneti/faceti o lista pentru bagaje, cu ce sa iau la mare...

Cate haine, si alte chestii...(10 zile)

Dau funda!

Mutumesc!:*

Răspuns Câştigător
| purplestar9494 a răspuns:

Pai incepe cu costumele de baie, 2-3 prosoape (este mai igienic sa le folosesti pe ale tale chiar daca au la hotel) crema de protectie, si hainuteee multe hainute big grin incearca sa iti faci un outfit pentru fiecare zi in care stai ca sa iti fie mai usor sa te organizezi(iti iei lenjerie intima pentru 10 zile, rochite, fuste, panaloni scurti maieuri sandale slapi o pereche de pantofi cu toc eventual pentru club si o tinuta mai de seara pentru club) apoi makeeee up iti iei un rimel si un fond de ten(cu toate ca fiind la mare nu prea o sa folosesti fond de ten ca nu are rost dar in cazul unei iesiri la restaurant club etc) pentru drum ori iti actualizezi playlistul cu muzica noua sau iti iei o carte buna sa nu te plictisesti. Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| Dєєa a răspuns:

Buna. Pai.

-costum de baie
-maieuri
-tricouri
-fuste
-pantaloni
-hanorac
-rochite
-papuci sau sandale

Funda, te rog?

| alicelivia a răspuns:

Pai costum de baie, cateva prosoape, 3-5 perechi de pantaloni, bluze cosmeticile pe care le folosesti si ce mai conteaza restul distractia conteaza