| AllDayAllNight a întrebat:

Help..am 15 ani..si am incercat pana acum de vreo 3 ori sa fiu cu cineva, dar nu-mi place.Multi baieti imi cer prietenia, dar nu vreau..nu stiu de ce.Nu ma simt bine..Acum mi-a placut putin de un baiat,am vrut sa fiu cu el, iar dupa ce mi-a cerut prietenia, nu am mai vrut.laughingNu stiu ce am..nu ma simt bine cu un prieten..si de baiatul asta imi place.dar nu ma simt eu bine. Daca ma despart de el, dupa imi pare rau.laughingCe sa fac?sad Funda

4 răspunsuri:
| AllDayAllNight explică:

Ce nu-ti convine?raised eyebrowsNu sunt lesbiana stai linistit/abatting eyelashes

| Titanos a răspuns:

"Imi cer prietenia " In ce an esti?
Daca nu iti place nici un baiat ori:
a-Esti lesbiana.
b-Nu ai gasit baiatul ideal.
c-Esti lesbiana
d-Toti din clasa ta sunt porci
e-Esti lesbiana.
f-Toate cele da mi sus.
Care varianta este corecta?

| Foreveraloone a răspuns:

Stai linistataoh go on.O sa te curteze multi baieti si vei gasi persoana potrivita.Ai 15 ani, ai timp suficient pentru a gasi pe cineva pe gustul tau. Daca nu te simti bine alaturi de baiatul cu care esti acum poti sa-i spui ca inca nu esti pregatita sa ai o relatie serioasa si daca vrea puteti ramane prieteni.Cred ca te va intelege si va accepta situatia:d. Spune-i exact ce simti exact cum ne-ai scris si noua acum:cum ca nu te simti bine cu un prieten si ca nu e momentul potrivit pentru asa ceva.Nu e niciun motiv de ingrijorare cred ca ai la scoala multi baieti aratosi pe care urmeaza sa-i descoperilaughing

| belllaa a răspuns:

Frate nu baga in seama ce spun altii...Normal ar fi ca imediat ce vezi baiatul potrivit sa ai fluturasi in stomac si sa te gandesti la el toata ziua. Daca pana acum nu s-a intamplat inseamna ca nu ai gasit baiatul potrivit! Stai linistita ca ai mult timp la dispozitie pentru asta.Asta e daca nu te simti bine cand esti cu un baiat.Mai incearca! O sa te obisnuiesti! Nu stiu ce sa zic.sad Sper sa te descurci:*