| StilSanatos a întrebat:

Help, am cumparat un glade sense&spray si i-am bagat rezerva dar n-a pulverzat, oare nu l-am montat corect? vi s-a mai intamplat? am incercat de mai multe ori, am citit si instruktiunile, dar tot degeaba.
oare care sa fie cauza? help,

Răspuns Câştigător
| bogdand a răspuns:

Misca bateriile insistent pana cand pulverizeaza
face figuri de la baterii, trebuiesc miscate bine si dupa aia merge.

1 răspuns:
| JustMeFlory a răspuns:

Cred ca are si un buton de oprire/pornire. Din cate stiu eu ala pulverizeaza doar cand simte miscare dar la o perioada de 30 de minute.Si are si un buton pe care daca apesi pulverizeaza automat. E in fata butonul acelahappy