| matzagyuly a întrebat:

Help am nevoie de gasca...cine vrea sa ma adopte si pe mine? am 18ani si sunt din ploiesti si sunt foarte sociabila si pot fi o buna prietena, nu ma uitati va rog

Răspuns Câştigător
| NuDauNiciunNume a răspuns:

Pai daca esti intr-un loc nou incearca sa iti faci si aici prieteni, sa vezi ce aveti in comun asa iti poti face prieteni si unde te-ai mutat

2 răspunsuri:
| NuDauNiciunNume a răspuns:

Daca vrei sa iti gasesti o gasca pe net este mai greu. Dar prieteni iti poti gasi. Fa-ti cont pe diferite site-uri, cum ar fi facebook, twitter, hi5, myspace, blogerr,... Eu mi-am gasit multi prieteni pe Conquistador, chiar daca este un fel de concurs, mai intalnesc si persoane si ma inteleg chiar bine cu ele. Dar cel mi bine este sa iti faci o gasca in mediu,, real'', nu virtual happy, pentru ca despre,, virtuali'' nu poti avea prea mare increderehappy

| matzagyuly explică (pentru NuDauNiciunNume):

Multumesc,am prieteni in viata reala doar ca ma mutasem de curand intr-un loc nou, mersi pentru sfat

| NuDauNiciunNume a răspuns (pentru matzagyuly):

Pai daca esti intr-un loc nou incearca sa iti faci si aici prieteni, sa vezi ce aveti in comun asa iti poti face prieteni si unde te-ai mutat