| Joker400400 a întrebat:

Help pls!
Buna! Am o problema la laptop. Imi apare mereu asta: defectarea configurării actualizărilor windows. reveniți la modificări. nu opriți calculatorul ( doar asta imi apare pe ecran). Eu am windows 8. Cu as putea reintra macar în desktop ca dupa aceea va fi usor sa reinstalez windows-ul. Ma puteti ajuta? Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca in safe mode poate faci bypass sau lasa-l asa mai mult timp. Ori leaga hdd la alt laptop/pc daca vrei ceva fisiere de pe el.

| Zaygon a răspuns:

Pune windows 10 si gata.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

| Joker400400 explică:

Am reusit intr-un sfarsit sa il readuc la normal si sa reinstalez windows-ul, dar mulțumesc oricum pentru sfaturile date!