| ReignForest a întrebat:

Când deschid laptopu(am un HP) îmi apare se pregătește repararea automată.Am încercat să dau reset this pc-păstrează aceste fișiere, dar după ce se ajunge la 100% apare ceva cu preparing apoi apare se anulează modificările și nu se întãmplă nimic(primesc iarăși mesaj cu se pregătește repararea automată).Nu vreau să pied acele fișiere și am încercat aproape toate chestiile de la depanare iar în Bios dacă intru nu știu să folosesc.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E simptoma asdemanatoare discului plin.
Du-l la service!

| dannyel86 a răspuns:

Ori astepti procesul sa se finalizeze (eu am stat 2-3 ore pana am reusit sa intru in Windows, dar am avut rabdare!), ori il duci in service sa-ti dea un raspuns clar si sa-ti si rezolve problema.

| ReignForest explică (pentru dannyel86):

Păi și cum să aștept?

| dannyel86 a răspuns (pentru ReignForest):

Cere ajutor in service daca repararea automata nu se finalizeaza in 2 ore. Asta inseamna sa lasi laptopul pornit si sa faci altceva ca sa treaca timpul pana incearca sistemul sa-si rezolve singur erorile. Daca stai si te uiti la ecran, vei avea impresia ca dureaza o vesnicie. laughing

| flixbuster a răspuns:

Acelasi raspuns ca la intrebarea similara anterioara: iti trebuie ajutor specializat.