| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

HELP! straight face...azi i ora de engleza am povestit cu colega mea de banca, dar nu prin cuvinte ci mai exact scriam ce vroiam sa zicem pe o foaie straight face si am scris acolo despre profesoara ceva de fata ei si in rest prostii si glume si tampenii chestii personale ca nah ne plictiseam si profesoara ne-a cerut foaia si am pus-o in banca si i-am zis sa continue si colegii i-au zis la doamna profesoara sa ne-o ia si sa citeasca cu voce tare ce am scris, sa i-o dam si sa nu o suparam (ea fiind insarcinata) si un coleg ne-a luat-o si a pus-o pe catedra si la sfarsitul orei profesoara a pus-o in caietul ei si a plecat. Ce credeti ca sa va intampla? am nevoie de un sfat.pls puppy dog eyes Cre este cel mai rau lucru care s-ar putea intampla?(aceasta problema o are o prietena si am vrut sa vad ce parere aveti, am scris la pers. 3 ca sa va fie mai usor sa intelegeti)

Răspuns Câştigător
| danny4everr a răspuns:

Pai in cel mai rau caz profa ar avea ciuda pe tine pentru faza aia si/sau tiar scadea nota la purtare nu pentru chestia cu biletu ci pentru altele ce se vor intampla de genu ai spart fereastara sau alceva pentru ca va vrea sa iti faca ceva rau nu stiu sau o sa te ierte depinde de ce fire este ea

4 răspunsuri:
| AaBb a răspuns:

In cel mai rau caz te va abona la tabla si iti va scadea 1-2 puncte la purtare. Dar, nu cred ca va fi cazul. Cel mai probabil se va trece cu vederea sau iti va strica media ca sa te ameninte cu corigenta. Depinde de profesor. O zi buna happy

| thedistroyer a răspuns:

Pai.nu stiu...

| Pustoaicaaaaaa explică:

E pe clasa a9-a... daca afla dirigintele ei? straight face

| Danutsz a răspuns:

In ce cls sunteti? cred ca sunteti mici... eu sunt in a 8-a si am avut probleme de genu asta. Nu mi s-a intamplat nimic, am desenat uneori la ora de engleza, desene obscene pa foi, si le-a vazut profesoara, si a zis ca daca nu scap de ele pana ora viitoare imi pune 3 sau 2, i nu s-a intamplat. Crede-ma, profesorii sunt indulgenti, dar nu trebuie sa profiti de asta happy o zi buna