| pinkqueen98 a întrebat:

Helphappy.Azi merg la >strand:.De obicei cand merg la strand ma inrosesc in obraji si arata uraatsad.Ce imi >sugerati?:cu ce sa ma dau pe fata? multumesc:*.[fuundalove struck]

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Și eu pățesc așa, este din cauza căldurii.
Eu de-obicei îmi pun ceva rece pe față, de exemplu. un suc rece este perfect.
Îți apropii sucul rece de zonele roșii și nu durează mult până roșeala dispare. happy

Dar nu trebuie să fi supărat/ă, deoarece este frumos să fi mai roșu/roșie în obraji.

| qLoveSmileღ a răspuns:

Asta e. Asa se intampla la toti. :p laughing Dupa parerea mea, n-ai ce sa faci, chiar daca te dai cu tot felul de creme.
Distractie placuta!