| Anonimacereajutor a întrebat:

HELP
Cum sa ii dau de inteles unui baiat ca nu vreau sa fie nimic intre noi si ca mie imi place de el doar ca prieten.
Vorbim doar pe fb si el zice ca s-a indragostit de mine
Ce sa ii spun?!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Crezi că nu știe? Știe.
Tu ai impresia că el e sincer? Se joacă doar cu cuvintele!
Aiurit mai e și FB-ul ăsta, unde toți îți spun că te iubesc, și tuturor le e dor de tine, chit că nu te-au văzut vreodată! Fir-ar să fie de FB...

| Anonimacereajutor explică (pentru floresdemayo):

Mda asa este...eu si cu el vrem sa ne vedem si in realitate...si daca cand o sa ma vada si in realitate tot o sa ii placa de mine ce fac?

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

El zice ca s-a indragostit de poza si tu ai reusit acest lucru. Pai ii spui ce apreciezi tu la el si ca acesle calitati te fac sa spui ca tu il consideri un amic si nu mai mult.

| Awesom a răspuns:

"Nu imi place de tine, te consider urat si nu cred ca intre noi poate fi ceva".

| Anonimacereajutor explică (pentru Awesom):

Pai daca ii spun asa nu mai vorbeste niciodata cu mine

| Awesom a răspuns (pentru Anonimacereajutor):

Si macar scapi de un obsedat.