| ιмnoвeαυтιqυeen a întrebat:

Help! dau teza la matematica imediat si sunt foarte la pamant cu matematica, adica nu stiu mai nimic. avem o profesoara groaznica nu stie sa ne explice nimic ( si nu dau vina pe ea doar asa, sunt eleva de 10 ) si vreau sa stiu toate lectiile care au fost parcurse pe clasa a sasea, geometrie si algebra, ca sa pot sa fac exercitii si sa vad ce nu stiu si sa invat din nou (: funda!

1 răspuns:
| gamag a răspuns:

Http://www.didactic.ro/......atematica. sperr ca te-au ajutat!