| AlexanderR a întrebat:

Help ! De aproximativ jumatate de an mi-au aparut pe intreaba zona a maxilarului cosuri si pete rosii foarte multe si apropiate . Am incercat tot felul de creme si antibiotice , pana si un unguent veterinar . Dar nu se rezolva nimic .

Va rog daca ati avut probleme cu acneea sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi . Am ajuns sa ma ascund de lume . Imi este rusine de cum arat crying(( !

2 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Hai frate fii puternic sau ce esti barbat sau soricel?
1) tipic varstei adoloescentilor
2) nu consuma alimente bogate in lipide ( ulei, prajeli, seminte de floarea soarelui, unut, untura, smantana, ai prins ideea)
3) fii optimist ca o sa dispara cu timpul si asa va fi

| AlexanderR explică:

Mai astept parerii!