| anonim_4396 a întrebat:

Help. e ziua unei prietene. si facem vreo 7 cadou impreuna. Dar eu as vrea dupa ce ii luam cadoul propriu zis sa facem ceva haios, nastrusnic sa aminteasca de noi... are cineva vreo idee?

3 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa nu te gandesti neaparat la cadou si sa te gandesti ca pe voi o sa va tine in minte deoarece sunteti toate prietene! Si un cadou mai pretios ca prietenia nu exista!

| Theya1703 a răspuns:

Eu i-as lua in lantisor in forma de inimioara... in cand o deschizi sa fie o poza cu voi...happy

| Dixxy a răspuns:

Baga multe cutii una in alta, iar in ultima cuite sa fie ceva nesemnificativ, cum ar fi un bob de fasole.Sau ii faceti un tricou personalizat cu poza celor din grupu vostru si cu un mesaj amuzant, gen"My family"...gasiti voi ceva! Succes:*