| yioana_2086 a întrebat:

>Help FUNDA.pai cum sa incep.baiatul de care imi place e in Anglia iar eu in tara...imi spune ca se gandeste la mine. dar el inca sufera dupa fosta.eu la vara plec in londra la painti si vom fi in aceeasi casa
ce sa fac?

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! De ce iti faci griji? De unde stii ca sufera dupa fosta?
Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el atunci cand ajungi in Londra si sa vezi daca el chiar se mai gandeste la fosta sau doar este parerea ta. Daca el spune ca se gandeste la tine... poate are dreptate.Si daca ceea ce banuiesti tu este adevarat incerca sa il ajuti... poate prin tine o va uitahappy. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa l faci sa o uite pe fosta, baga te sup pielea lui fa l s o uite pe ea si in rest e simplu! si daca parintii tai il plac ar fi si mai bine! multa bafta!big grin