| Deelicious123456789 a întrebat:

Help! ma duc la majoratul iubitului meu in august. stiu cum ma imbrac si restul... dar problema!: ce as putea sa ii iau cadou? mentionez ca am un buget de 120 lei. ce as putea sa-i fac cadou?hee hee rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Un ceas, parfumuri, inel de logodna, camasa+ cravata + sacou+pantaloni ( pentru momentul in care va fi ginere), camera de filmat, mp4, albume de fotografiat, o poza cu voi 2 impriata pe perna, ceas de perete sau pe tortul lui. Invita`i toti prietenii, fa`l sa uite ca e ziua lui si il inviti cu pretextul sa va intalniti, il duci la restaurant si ii faci o surpriza... imprimeaza`i un tricou cu echipa de fotbl preferata, sau cu ce crezi ca ii place. Petrecere frumoasa! dar mai e pana in augusthee hee:*

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Parerea mea...
Si serios iti zic
Ia niste prezervative.fro 2 cutii 3 poatehappy
o sticla de sampanie'
Iati un costum frumusel de la sex Shop happy Si distractie placutahappy
hee hee stiu sunt nebunlaughing
Cel mai frumos cadouhappybig grin asta as face eu daca as fii fata=)

| mhg a răspuns:

Ai putea sa ii iei un parfum barbatesc de calitate, dar sunt de parere ca mai bine i-ai lua ceva simbolic, ceva care sa-i ramana ca amintire. De exemplu ceva din argint sau ceva mic din aur. Acum nu stiu ramane la latitudinea ta.

| divinuu a răspuns:

Uita-te la niste tricouri.la Kenvelo de exemplu.nu sunt foarte scumpe.ca totusi na.sa nu te duci cu ceva luat in piata. Iai si o cutie de I love Milka. de aia in forma de inimioara.si o felicitare cu Te iubesc sau ceva. daca iti ajung banii poate si sampanie ceva

| AndreEa_8847 a răspuns:

Pai la bugetul tau ai putea sa-i iei o camasutza si o vesta...cred ca te`ai include in banii acestia.sau poti sa fci o poza cu voi 2 sa o pui intr-o rama si sa scrii te iubesc. s`au o sticla de JB. ceva de baut si ceva scump.

sper ca ti-am fost de ajutor

pup :*:*