| CheetahQueen a întrebat:

HELP! maine am test la fizica din problemele cu miscare si repaus, dar si din alea cu graficele si nu le inteleg.Nu imi intra in cap si am invatat cat de logic si de mult am putut dar pur si simplu NU INTELEG. Iar profa e foarte exigenta si testul pe care il dau maine e de 3 minute, imi da o problema! ce sa fac? va rog ajutati-ma! fundita dar va rog seriozitatetongue

Răspuns Câştigător
| Efixx2 a răspuns:

Parerrea mea este sa te relaxezi sa nu te gandesti ca ceea ce faci este pe nota ci gandeste-te ca e ca un fel de joc. Nu iti fa griji vei stii la test pentru ca totul tine de autocontrol, daca te gandesti ca vei stii la test nu vei avea nici o problema.