| Lukasz a întrebat:

Maine am test la fizica si este testul care v-a hotari media mea pe perimul semestru, si stau prost cu notele : 4, 4. Am invatat cat am putut dar simt ca nu stiu mai nimic. Nu imi intra absolut nimic in cap, sunt praf, bata. Si mama mea va fi foarte suparata pe mine daca nu iau macar un 6.
Ce pot face sa inteleg si eu ceva?

2 răspunsuri:
| KanekiMalai a răspuns:

Sticla mea de Capy a luat-o la fuga pe scari pentru ca nu vroia sa ramana goala

| Andreiii78945 a răspuns:

Te acsezi pe cateva definitii si le inveti bine bine de tot daca esti in generala nu te va lasa corigent