| ViolentDiva a întrebat:

Help! Peste putin timp este majoratu celei mai bune prietene! Ce cadou as putea sa-i iau? chiar sunt in pana de idei!

Răspuns Câştigător
| roxxutzzz a răspuns:

Un ursulet mare de plus care sa aiba o gentuta ceva( in care sa poti baga un lucru) si un inel intr-o cutiuta frumoasa pe care sa il bagi in gentuta plusului sau ce are el ( buzunar etc...)

4 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

O bratara de argint.
un parfum si o ciocolata.
un pluş si o ciocolata sau o sticla de sampanie...

| roberta_3262 a răspuns:

Depinde si ce fel de persoana este prietena ta...de ex. ai putea sa-i iei ceva facut manual...am vazut in centru, la mall in mai multe lucruri facute manual sau ai putea o data sa mergi cu ea la un magazin si daca vezi ca spune ceva in genul:"Wow ce faina i nu?" cred ca ai putea sa-i iei acel lucru

| crrinnaaa a răspuns:

Pai nu stiu de obicei la majoraturi se dau chestii de genu. suzete pampers de adulti vreo chitaitoare sau dc nu biberon personalizat pe care sa pui niste poze care crezi ca o reprezinta de ex poze cu voi 2 cu iubitu prieteni animalul de casa sau poze de cand era micabig grin

| bb_7189 a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna te as sfatui sa-i cumperi niste lenjerie intima cu animal print sau una dragalasa roz ca de bombonica. Dar vezi sa nu aiba prieten, el s-ar putea supara, chiar daca voi o sa va amuzati de cadou.