| anonim_4396 a întrebat:

Help:-s! De la un timp imi ies foarte multe cosuri pe frunte :-s. Ce pot face pentru a nu-mi mai iesii?

Imi puteti spune ceva creme pentru indepartarea acestora?:-s

Răspuns Câştigător
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Poi sincer... eu nu ti-as recomanda creme de la varsta asta. Majoritatea sunt 20 +. Si pe langa asta iti vor face fata urata, si nici nu dau rezultate. Spala-te de 3 ori pe zi cu Dove pe fata si nu o sa mai ai probleme. Fac si eu asta, pentru ca inainte, in timplul menstruatiei imi apareau o groaza de cosuri, iar mai nou, cand stiu ca trebuie` sa imi vina, ma spal de 3 ori pe zi laughing) pe fata, dinainte cu o saptamana happy. Si chiar functioneaza.
Incearca sa te dai cu miere pe fata, chiar ieri am vazut asta la stirihee hee si am auzit ca functioneaza happy. Sper ca te-am ajutat. Bafta kiss.

3 răspunsuri:
| zoey_1066 a răspuns:

Da!
de la o vreme, mama mi-a luat "clerasil" pentru indepartarea cosurilor
arata exact asa:
http://makeupmasala.blogspot.com/2008/09/hidden-gems_25.html
se aplica seara si dimineata;)
succes!

| Georgianadouapuncteics a răspuns:

Poti cumpara zineryd de la o farmaciewinking

| Smile_3483 a răspuns:

Incearca crema asta de la gerovital plant...arata cam asa
http://www.google.ro/......tp?/imgres