| CatGirl a întrebat:

Ce creme pentru indepartarea cosurilor imi recomandati? Imi puteti spune si pretul acestora? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Multi vorbesc despre Zinerit dar acum fiecare cu tenul ei la multi da rezultate la altii nu.mai bine du-te la un dermatolog sa-ti recomande el/ea

8 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Si eu zic tot Zineryth happy (cam 30 ron)

luciana
| luciana a răspuns:

Masca cu argila cumparata de la farmacie, este foarte buna si face minuni, curata foarte bine tenul de cosuri si ai sa constati singura beneficul ei si nici nu costa o avere ( sunt pungute mici de 100 de gr ); dupa prima folosire vei fi foarte multumita si ai sa vezi ca facand aceasta masca de cateva ori/ saptamana rezultatele vor fi vizibile. Cu bine Lucien.

| Sara a răspuns:

Mare mare grija la zynerit draga mea sadsad daca ai pielea prea sensibila vei avea si mai multe cosuri si vor iesi in relief. Adreseaza te medicului dermatolog, caci stiu persoane care se confrunta si la maturitate cu acnee, dar sigur la tine nu e ceva cronic e doar din cauza pubertatii.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Am folosit si eu multe creme pentru. indepartarea cosurilor, dar nu au avut niciun efect.In prezent folosesc masca cu argila si parca mai mi-a trecut din cosuribig grin Nu e scump(1 leu pliculetul)

| m_6429 a răspuns:

Eu folosesc un fel de stick de la Nivea visage YOUNG, bye-bye spot!
si e destul de bun, te dai acolo unde ai cosul, si in maxim 2 zile dispare, depinde si de ten :*

| knnight a răspuns:

Zynerit.eu si acum ma dau cu el...la mine a avut efecte miraculoase. dar acum depinde si de ten...cat despre pret 30 leiwinking

| vidiuta a răspuns:

Crema cu lapte si miere este cea mai buna.pretul de 11, 19 ron. Opoti achizitiona de la metropolitan.Contacteaza-ma daca nu ai de unde sa o cumperi.id meu tudorean_romina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca intai cu cele de la plafar.eu am una se numeste faviderm si e buna.hmm la dermatolog da la toata lumea acelasi tratament.am inteles ca enervantele cosuri trec doar in perioada tratamentului...trebuie aflata cauza cosurilor! ai grija la alimentatie!