| Amyyyyyyy a întrebat:

Help! CE creme spuneti ca sunt bune pentru indepartarea cosurilor? fundahappy

Răspuns Câştigător
| KhalDrogo a răspuns:

Iti spun care au avut efect la mine.Pentru cosuri din acelea mari(cu puroi)Zynerit este cu siguranta cea mai buna solutie anti cosuri.Pentru puncte negre incearca cremele marca Clear&Clean, pe mine m-au ajutat.

6 răspunsuri:
| mriuls a răspuns:

Clear skin de la avon :d

| AleD a răspuns:

Mie mi-a facut bine garniel roll-onwinking

| Deny1333 a răspuns:

Cel mai bun unguent e Zynerit. :]
Dar dacă mai ai nelămuriri, consultă un dermatolog; aşa îţi va prescrie nişte medicamente/unguente pentru tipul tău de ten.
Baftă!

| AndraAlee a răspuns:

Buna Amy! Foloseste Cosmetic Plant Lotiune Antiacneica.Este foarte buna si corsurile trec repede.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zineryt.happy e o crema foarte buna.

| Bibi_5901 a răspuns:

Eu folosesc lotiune tonica pte cosuri de la AVON este un tub marical cu un lichid verde,acum depinde de ten, eu una sun ff multumita de acest produs, sper ca si tie sa iti fie de ajutor:*!