| anonim_4396 a întrebat:

Help! Suntem prieteni de 8 ani dar din cauza faptului ca am fregventat alte scoli in ultima vreme nu prea am mai vorbit. Azi, spre surprinderea mea, a intrat pe mess si m-a intrebat daca am prieten si i-am zis ca nu momentan si l-am intrebat de ce intreaba si a zis ca e curios.Cam asta a fost toata discutia. Tin sa mentionez ca am mai avut momente in care i-o placut de mine si eu l-am placut dar eu am trecut peste asta. Oare a intrebat numai asa din plictiseala sau a inceput sa-i placa de mine din nou?

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Nu poti stii sigur cu baietii astia.Eu zic mai asteapta, daca mai vb cu tine si te intreaba iar si evetual mai face si apropouri, atunci clar te place.
Deocamdata poate fi chiar de plictiseala, sau cien mai stie, poate a intrebat pentru un prieten de-al lui care te place(asta e doar o presupunere). Stii cum sunt baietii, se ajuta intre ei sa se combine cu fete.

3 răspunsuri:
| aquila_4553 a răspuns:

Depinde cat timp a stat pe mess daca a intrat si te-a intrebat direct. inseamna ca totusi vrea ceva cu tine. daca e ok si se poarta frumos cu tine. eu zic sa incerci sa mai vorbesti cu el. poate veti avea o relatie frumoasahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur nu iti dau un sfat lasa-l balta te-a intrebat doar din plictiseala.Sigur are pe alta si te crede pe tine doar o distractie temporara.

| Blade_3883 a răspuns:

Poti sal lasi...