| Aadry a întrebat:

HELP TPU! Am o "problema". am un iubit de cativa ani si s-a gandit sa plece cu amicii la revelion la munte prin sinaia parca. M-a chemat si pe mine dar mi se pare prea mult pe plan financiar si nu vreau sa merg. S-a enervat foarte tare si nu m-a sunat de cateva zile. Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| Sn1p3r a răspuns:

Hmmm, deja e o relatie serioasa daca sunteti impreuna de cativa ani.Ii spui ca ti se pare mult din punct de vedere financiar si ca ai vrea altundeva mai ieftin.Nu inteleg de ce s-a enervat asa ...Bafta!

2 răspunsuri:
| Aadry explică:

Nici eu nu-mi pot da seama...Mersi Sniper

| Sn1p3r a răspuns (pentru Aadry):

Cu placere, oricand.