| xoxo_9953 a întrebat:

HELPP! am facut azi un test de sarcina si a iesit negativ si asa ma asteptam sa iasa, pentru ca am facut mereu protejat si am avut mare grija, dar totusi menstruatia imi intarzie de o saptamaa maxim nu stiu ce sa ma fac

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Poate e o raceala. te dor sanii sau burta?

| xoxo_9953 explică (pentru Azµre):

Nu ma doare nimic, am sani tari si de obicei i am tari cand imi vine menstruatia i am de vreo 2 zile asa...

| Azµre a răspuns:

S-ar putea sa fie stresul, alimentatia tii vreun regim ceva? sau doar o raceala la ovare depinde.

| xoxo_9953 explică (pentru Azµre):

Nu tin regimsad

| Azµre a răspuns (pentru xoxo_9953):

Da-mi un add pe mess azure. b126149 sa discutam acolo