| Aiurita a întrebat:

Hey. :3 Vine varaaa love struck. Da da, distracţie, libertate, clipe de neuitat, etc... dar totuşi pot să pun pariu că voi avea parte şi de momente de monotonie. Şi acele momente aş vrea să le 'umplu' citind ceva. big grin Deci, aştept câteva recomandări. Citesc aproape orice, de la romane criminalistice, până la romane de dragoste laughing. Autorii preferaţi nu pot zice că am, de obicei citesc cărţi de la autori foarte variaţi.
Ah, da, termin a 7a, da' am câteva cărţi destul de grele în palmares, deci nu vă sfiiţi să-mi recomdanţi ceva mai greu. Nu vreau listele de lectură pentru clasa a 7a, sau a 8a că anul trecut am întrebat'o pe profa de română şi mi-a spus să citesc basme de Ispirescu. -.-"
Cred că am făcut toate precizările de care aţi avea nevoie. Dacă am uitat ceva, scuzele mele.
Mulţumesc anticipat! :3

1 răspuns:
| yasser25 a răspuns:

Eu unul citesc Coelho, aproape tot, si ma fascineaza, nu stiu insa daca este genul tau si daca varsta iti recomanda asta!