| Oanix21 a întrebat:

Hey. Acum câteva zile mama a găsit vechiul ei ceas și telefonul surorii mele era conectat la ceasul acela, dar ea nu știa. A găsit tot ce vorbea ea pe whatsapp cu oricine
Daca telefonul nu este conectat la alt telefon, ceas, laptop sau ceva se mai poate vedea? Se poate ca cineva sa urmărească telefonul altcuiva și sa vadă tot ce primește? Ce trebuie sa fie activat ca să urmărești alt telefon?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pe WhatsApp nu e posibil așa ceva.
Pe WhatsApp e permisă o singura logare, deconectându-te automat daca vrei sa te conectezi pe un alt dispozitiv

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Dar totusi pe laptop si telefon merge simultan.Eu asa folosesc.

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Doar in cazul in care accepți chestia asta, însă poți să oprești conexiunea dacă dorești asta