| Irinami21 a întrebat:

Hey... Acum vreo 2 saptamani m-am despartit de iubitu meu si asta a durut cam tare avand in vedere ca eu tin mult la el oh go on. Am incercat sa trec peste dar dupa vreo 2 zile am aflat si de ce el vroia sa se desparta de mine.Ca sa fie cu o prietena buna de-a mea Alexandra. Dar ea nu a acceptat acest lucru! A spus ca o sa imi fie mie fidela ca prietena, nu lui. Am trecut peste si dupa faza asta :d. Mdaa... Lunea trecuta iar a inceput el sa se dea la mine si mi-a zis ca ma iubeste si ca a vrut sa fie cu Alexandra doar pentru un pariu waiting. Stupid! Adica m-a lasat pe mine pentru un amarat de pariu unde tot el a pierdut. De ziua indragostitilor a venit la mine cu un trandafir si o cutie de bomboane cu speranta de a ne impaca. Nu am avut ce sa fac adica i-au dat si lacrimile incercand sa imi spuna ca ma vrea inapoi. Eu l-am iertat dar inca am acel regret. Oare s-a intors la mine doar asa ca sa nu fi ramas cu ochii in soare singur si sa se faca de rusine sau chiar ii pare rau?

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Este posibil să se fi întors la tine pentru că vrea să fie din nou cu tine, sau doar poate din dorinţa de a nu fi singur.
Ceea ce trebuie tu să faci este să fii indiferentă în mare parte şi să nu mai fii atât de drăgăstoasă şi înţelegătoare. adică, nu e ok. Te-a lăsat pentru altă fată.
Acum ideea e să faci ce crezi tu că este mai bine. Dacă tu încă ai sentimente pentru el, şi consideri că şi el simte acelaşi lucru, rămâneţi împreună.
Pa paa.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu as cred ca de aceea s a intors la tine din cauza ca a ramas cu ochii in soare, acum vezi tu pe parcurs daca e asa sau nu

| StonemAlly a răspuns:

Incearca sa-ti dai seama din comportamentul lui daca te iubeste cu adevarat sau nu. E posibil sa fi vrut sa se dea mare si tare in fata prietenilor si sa fi acceptat pariul dar sa-si dea seama ca a fost prost si ca nu trebuia sa-ti faca asta.

| NaPI a răspuns:

Asculta,da poate el chiar regreta pentru tot ceea ce a facut, dar depinde si de cum se comporta si cum se comporta el cu tine.

| EmEmmy a răspuns:

Asta numai tu iti poti da seama.Vezi daca se comporta k inainte.Cati ani ai?

| Lina4ka a răspuns:

Nu prea cred sa se intoarca ca ii rusine, insa tu cred ca iti poti raspunde si singura la aceasta intrebare, deoarece tu il iubesti nu eu...