| Harumiiii a întrebat:

Hey again TPU. Am si eu o intrebare (poate stupida ar zice unii). E posibil ca intr-o noapte sa citesc o carte de 200 pagini. Just asking. Is it possible?

Răspuns Câştigător
| JBStandsForMe a răspuns:

Desigur. Asta tine si de cat de mult iti place sa citesti si cata rabdare ai. Insa daca chiar vrei sa o citesti, vei putea.

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Da, este. Erau seri in care eu, personal, citeam si 100 de pagini. big grin

| lola a răspuns:

Daca iti place cartea poti si mai multhappy...nu sunt multe 200 de pagini doar atunci cand esti obligat sa le citesti.

| Bloomy a răspuns:

No way x_x eu am reusit doar 50 de pagini :-s si dimineata aveam o fata straight face si bausem si multa cafea, eu zic big grin daca e pentru scoala sa citesti doar rezumatul pe capitolebatting eyelashes e mai eficent big grin si nu o sa te chinui o noapte intreagaoh go on

| HaiTaci a răspuns:

Depinde. Daca chiar iti place partea respectiva chiar o poti termina intr-o singura noapte!winking

| bd a răspuns:

E foarte posibil, mai ales daca iti place sa citesti laughing inarmeaza-te cu o cana de cafea mare si cu multa rabdare

| Iulia1106 a răspuns:

Daca esti odihnit si nu te ia somnul dupa ce citesti primele pagini, cred ca o sa reusesti.winking

| bubulinabia a răspuns:

Hey! Da este! Dar trebuie sa te concentrezi doar asupra cartii! Poate nu vei intelege nimic din ceea ce citesti, dar spor la citit daca incerci!