| Diiia_3381 a întrebat:

Hey allbatting eyelashes. Am 14 ani, si vreau sa ma apuc de abdomene timp de 2 luni, pana la vara. Daca fac in fiecare zi in jur de 30 se vor vedea rezultatele? As vrea mai multe sfaturi in legatura cu ce sa fachappy. Multumesc dau funda:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| myself a răspuns:

Doar 30? pai mai bine numai faci deloc daca zici ca faci doar 30. .fa 100 in 2 ture cu pauza de 1 minut intre.adica faci 50 stai un minut maxim si faci restul sau neah 200