| anonim_4396 a întrebat:

Hey all rolling on the floor Am downloadat filmul The addams family values 1993 fara subtitrare. ( nu avea thinking)
Apoi am downloadat dupa internet o subtrirarea ( apoi mai multe) insa, apare mai tarziu traducerea dupa ce vorbesc personajele.
Intrebarea este :
Cum as putea sa fac ca, subtitrarea sa fie la timp cand vorbesc personajele sau ce subtitrare buna pentru film as putea sa pun ( link`uri ceva)
Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| ToMiZza a răspuns:

Descarca bs player-ul si deschizi filmul in el apoi click dreapta pe player selecteaza "subtitrarea" si click "pe cauta subtitrarea", apoi "all" si ti se deschide o fereastra...cred ca mai departe te descurciwinking sper ca ti-am fost de ajutor...happy

1 răspuns:
| price a răspuns:

Daca ai bsplayer trebuie sa apesi ctr si dreapta stanga din sageti...sau la orice prog de redare media intri la setari si te duci la subtitrare si cauti corectare subtitrare...succes