| haipanene a întrebat:

Hey, all love struck am o problema. deci eu trebuia sa plec in spania si in ultima saptamana am fost ff rece fata de el si nu prea m-am mai intalnit si intr-un fel i-am dat senzatia ca vreau sa ma desp de el da nu era asa si el atunci m-a inselat cu una mihaela da nu sau intalnit nikiodata si el o mintea ca se desp de mine mereu da nu a facut-o si dupa 5 zile el sa desp de ea si sau certat ff rau si ea mi-a spus mie tot si e adv si acum nu stiu daca sal iert sau nu, el se jura ca nu o sa mai faca asta in viata lui si sa jurat pe parinti, a inceput sa planga, se face in toate felurile etc. dar eu nu stiu daca sal iert sau nu pentru ca daca nu o iubea si pe ea nu statea ca ea. Va rog ajutati. dau funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @haipanene! Faptul că te-ai comportat mai distant față de iubitul tău nu-l îndreptățea să se "orienteze" spre o altă fată. Dimpotrivă, dacă ar fi ținut cu adevărat la tine ar fi încercat să afle cauzele comportamentului tău, dar a preferat cea mai puerilă metodă...
Decizia îți aparține în totalitate, însă părerea mea este că dacă o dată a procedat astfel, scena se poate repeta și atunci tu ai putea să suferi mai mult.
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi!