| KatherinePierce1864 a întrebat:

Hey, am 12 ani, 1.70 inaltime si 57 kg. Credeti ca sunt prea grasa? Mie mi se pare ca da...nu stiu... am nevoie de voi. Fundita

Răspuns Câştigător
| zonik93 a răspuns:

La intaltimea ta mi se pare normal!
Sj eu am 1. 70 sj am 55 de kg. Mie mi se pare ca sunt cam slabuta big grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai 60 de kilograme.
Dacă mai pierzi din greutate vei ajunge anorexică.
Pa, pa.

| ladygaga a răspuns:

12 ani si 1. 70? Esti cam inalta.
Greutatea e potrivita, inaltimea nu e. laughing

| VoiceWithin a răspuns:

Pentru varsta ta este foarte bine happy! numai ca nu avem cu sa vedem cum arati, poti pune inca o fata langa tine de 57 de kg sa fie la fel ca tine dar ea arata diferit, de ce? pentru ca fiecare fata are oasele diferite, unele le au groase si puternice iar fata de langa tine are oasele mai subtiri si arata mai slaba happy

| M.madallina a răspuns:

La 12 ani 1. 70... e imposibil...am 13 ani si am 1. 55

| Deyutza a răspuns:

laughing esti cam inalta la numai la 12 ani! Te apleci cand intri pe usa? rolling on the floor (scuze)... de grasa nu esti grasa, esti perfecta, dar eu cred ca ai vrut sa te lauzi putin asa... laughing

| Nadina_7471 a răspuns:

Cred ca pentru inaltimea ta e destul de normal...am citi nu stiu unde ca pentru ati afla greutatea normala inaltimii scazi din inaltime 1 m si pe urma 10 cm.(sau ceva de genu.nu stiu sigur)de ex:1. 70-1=70 70-10=60kg

| yoyo_2588 a răspuns:

Nu vreau sa te incomodez dar da ai cu 13 kg decat inaltimea ceea ce eu stiu ca e invers eu am cu 11 kg mai putin decat inaltimea adica 1. 56m si 45 kg fara suparare dar ar trebui sa slabesti succes si fi opitmistabig grinhappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 12 ani(peste o luna 13) si am inaltimea 1, 64 si greutate 50 kg mie mi se pare normal pentru inaltimea ta... ...succes in continuare:X:*