| Issabelle_9288 a întrebat:

Am o intrebare cam penibila...Eu am 1.70 m inaltime si vreo 60 si ceva de kg. Sunt grasa? Ca mie asa mi se pare...

Răspuns Câştigător
| pishkot_1099 a răspuns:

Issabelle nu esti deloc grasa la 1.70m esti exact in formawinkingbravo!

4 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Depinde de cat de grele iti sunt oasele. Spre exemplu eu cu colega mea de banca:avem aceeasi inaltime si eu par mult mai grasa ca ea(ea pare foarte, foarte slaba), insa pe cantar eu am 51 si ea 57.
Oricum medical vorbind esti foarte ok, aproape de perfectiunehappy

| TheFeeye a răspuns:

Ar trebuii sa ai in jur de 50 de kg. la inaltimea ta, parerea mea thinking

| raluca1111 a răspuns:

Nup. Nu esti grasa. Este chiar foarte binewinking

| Iuliana944 a răspuns:

Nu esti grasa, ii bine asa.eu am tot 1, 70 si 52 kglaughing si as vrea sa ma mai ingras putin sa ajung macar la 55big grin.