| Biana199 a întrebat:

Hey am 12 ani si 6 luni.In urma cu cateva luni mi-a venit ciclul de atunci nu mi-a mai venit.Am1,60 si 37 de kilograme.
Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Anonima283 a răspuns:

O să ți se regleze cu timpul, stai liniștită. Îți va veni. happy

| Pe_Viata_Anonim_1994 a răspuns:

Daca ti-a venit pentru prima oara atunci, probabil nu s-a reglat. Daca nu ai intrenut relatii sexuale, stai calma ca e ceva normal.Mie mi-a venit ciclul acum doi ani si uneori mi se intampla sa imi intarzie mai mult de o luna si apoi sa isi revina.
Follow biby_idk pup