| fatafermecata a întrebat:

Hey, am 13 ani si am 51 kg, vreau sa slabesc.Ma puteti ajuta? adica spuneti-mi ce sa fac, ca sa am cel mult 48-47. Dau funda :*:*

2 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

thinking Tu nu estii grasaa delocc la 51 de kilogramee la 13! daca ai peste 1'55 la inaltimee estii perfectaa! Sa stii ca uneorii fetele numite "bunaciuni" nu trebuie sa fie slabe! O fata "buna" trebuie sa fie un pic mai plinuta.EU ma tot uit pe strada si vad tot felul de obeze cu prieteni laga ele. Oare astea cum de reusesc?

| fatafermecata explică (pentru Mihaelaa98):

Am 1.59 cm, asa nu-s plina, doar am un pic de burta...si nu stiu ce sa fac,seara daca nu mananc dimineata sunt perfecta,numai e de ajuns sa beau o cana cu ceai gata,eu repede slabesc si repede ma ingras, dar cum de ma ingras?, caut solutii sad