| meryy11 a întrebat:

Hey! Am 13 ani si am visat ceva azi-noapte... Eram intr-o tabăra cu colegii si nu mai aveau loc in camerele cu fete si am dormit in camera cu un băiat asa m-a pusese doamna...chestia e ca pe băiatul acela i-l plac dap si in ultimele 2 zile am petrecut ceva timp cu el am jucat football si am ascultat muzica după scoala... Ce înseamnă asta? funda

Răspuns Câştigător
| Elenaeli22 a răspuns:

Hei! Buna! Si eu am 13 ani.
Si eu il visez pe cel care il plac mereu.Si mie mi-a spus de cateva ori ca ma place in vis.Asa imi pune-am si eu intrebari si astea tot ce inseamna e ca tu il placi si ti-ai dori ca si el sa te placa pe tine dar daca in realitate nu merge inconstientul tau a facut sa se intemple in vis.Eu asta cred dar cine stie se spune ca visele devin realitate.

1 răspuns:
| meryy11 explică:

A si mi-a mai spus ca si el ma place in vis